Кошик
31 відгук
Україна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64, Івано-Франківськ, Україна
+380 (96) 969-96-97
+380 (66) 568-29-04
ПрикарпатДах

Серія DOUBLE LUXE

Серія Double Luxe


модернізована фурнітура, надутеплена кришка люка, 2 поручня


Стельові горищні сходи серії «Double Luxe» оснащені посиленою термоізоляційною кришкою товщиною 86 мм. Завдяки цьому з'являється можливість у рази знизити втрату тепла у житловому приміщенні. Це особливо актуально в холодну пору року, коли використання мансарди немає необхідності.

У міцній буковій конструкції використовується посилена металева фурнітура товщиною 3 мм, яка гарантує тривалий термін служби та безпеку в експлуатації навіть за постійних навантажень до 200 кг.

Система закривання люка виконана на базі надійного металевого замка поворотного типу, що вмонтований у кришку. Це передбачає захист від випадкового відкривання, що істотно підвищує рівень безпеки при експлуатації. Крім того, конструкція обладнана пружинним механізмом, який дозволяє без особливих зусиль складати та закривати сходи у коробі, а також замикати термоізоляційний люк.

Модельний ряд сходів серії «Double Luxe»
Ви можете вибрати стельові горищні сходи з дерев'яної букової конструкції, так і комбіновані сходи з металевими напрямними. Всі моделі розраховані так, щоб кожен зміг знайти для себе найкращий варіант, ідеально відповідати Вашим потребам, особливостям приміщення та інтер'єру.

Модель «Double Luxe Mini» – компактна конструкція з 4-х секцій економить вільний простір у кімнаті. Ці стельові горищні сходи мають невеликі розміри короба.

Модель «Double Luxe Standard» – одна з найпопулярніших моделей серед наших клієнтів. Повністю букова конструкція підходить для більшості будинків і розрахована на стандартні розміри входу на горище або мансарду.

Якщо у Вас в приміщенні висоти стелі більше 3 метрів, то Вам варто звернути увагу на модель «Double Luxe Long». Незважаючи на довжину сходів, стельові горищні сходи даної моделі не потребують багато вільного місця. Конструкція з 4 секцій дозволяє зберегти радіус відкривання на рівні 155 см, такий самий, як у моделях Standard.

Моделі комбінованих горищних сходів «Double Luxe Metal Standard» та «Double Luxe Metal Mini» виготовлені з металевих напрямних у поєднанні з буковими сходами. Їх дуже часто можна зустріти у складських чи промислових приміщеннях, у яких є вихід на горище.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner