Кошик
31 відгук
Україна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64, Івано-Франківськ, Україна
+380 (96) 969-96-97
+380 (66) 568-29-04
ПрикарпатДах

Бітумна черепиця IKO

Бітумна черепиця - це покрівельний матеріал на основі бітуму, скловолокна і базальтового грануляту, який застосовують в якості основного покриття на похилих дахах.

Чому компанія ІКО світовий лідер у виробництвы бітумної черепиці?

IKO - єдина в Європі компанія з замкнутим циклом виробництва бітумної черепиці. Компанія має власні потужності з видобутку мінералів для посипання, виробництва бітуму, скловолокна та фарбування гранул.

На кожному заводі IKO самостійно обробляє бітум гарячим повітрям, що дозволяє істотно підвищити стійкість готової продукції до високих температур. Гранули для посипання професійно моделюють і забарвлюють для збереження привабливого вигляду бітумної черепиці на довгі роки.

IKO самостійно виробляє стеклохолст і має найбільші потужності в світі по виробництву цього важливого елемента готової бітумної черепиці.

Вертикальна інтеграція та повністю замкнутий цикл виробництва від переробки сировини до готової продукції гарантує точність характеристик, надійність шкірного гонту і довговічність експлуатації бітумної черепиці IKO.

Найбільша виробнича база знаходиться в США і Канади. Вона налічує понад 50 заводів. У Європі два сучасних виробництва IKO перебувають у Бельгії і Словаччини. Обидва заводи побудовані за копії американських заводів в які інтегровані новітні технології і які орієнтовані на замкнутий цикл виробництва.

Бітумну черепицю застосовують як покрівельне покриття для всіх видів скатних дахів з кутом нахилу понад 15 °. Завдання бітумної черепиці - виконати захисну функцію будинку від впливу зовнішніх факторів, а також надати будинку естетичний довершеного вигляду, бітумна черепиця IKO Cambridge Xtreme, завдяки тому, що на зворотному боці у неї клейовий шар на всю корисну ширину гонту, може укладатися на покрівлі з кутами нахилу від 9,5 °. Це розширює межі застосування бітумної черепиці IKO!

IKO -це унікальна Платинова гарантія. Це інноваційний підхід до страхування Вашого спокою і впевненості в продукті. У разі настання гарантійного випадку Платинова гарантія компенсує ВСІ витрати, пов'язані з усуненням дефекту покрівлі, можливим збитком покрівельної конструкції або внутрішньої обробки.

Ми гарантуємо найкращу ціну на бітумну черепицю ІКО. Знайшли дешевше - зателефонуйте нам, зробимо додаткову знижку, запропонуємо ще кращу ціну та умови.

Процес виробництва гнучкої черепиці IKO - Ви можете переглянути відео нижче під товарами

 

Процес виробництва гнучкої черепиці IKO

У цьому відео для Вас є унікальна можливість переглянути виробництво бітумної черепиці IKO, виробленої концерном IKO Sales International.

За кілька хвилин Ви побачите весь процес виробництва черепиці своїми очима: розмотування скловолокна, насичення скловолокна бітумом, покриття скловолокна бітумом, покриття бітуму кам'яним гранулятом, розрізання черепиці на різні види, упаковка. Крім цього в ролику показуються деякі види випробувань, яким піддає свою продукцію IKO Sales International в процесі виробництва

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner