Кошик
31 відгук
Україна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64, Івано-Франківськ, Україна
+380 (96) 969-96-97
+380 (66) 568-29-04
ПрикарпатДах

Композитна черепиця Queentile

 

У 2014 році в Україні запустили найперше, повністю автоматизоване виробництво композитної черепиці під торгівельну маркою QUEENTILE.

За годину активної виробничої і комерційної діяльності підприємство стало помітним гравцем на ринку покрівельних матеріалів України, і завоювала репутацію стабільного і надійного партнера.

При виробництві використовуються сучасні європейські технології, і тільки краще імпортну сировину. Висококваліфікований персонал заводу навчений і сертифікований європейськими фахівцями. Уся сировина закуповується безпосередньо у світових виробників, без посередників, здійснюється контроль якості продукції, що випускається на всіх етапах виробництва - від закупівлі до виробництва готових виробів. Композитна черепиця QUEENTILE має всі необхідні сертифікати якості, а також на постійній основі проводити незалежні кліматичні випробування у всесвітньо відомого хімічного концерну BASF (Німеччина) . Це дозволяє виробляти продукцію високої якості відповідно до міжнародних стандартів.

З 2015 року QUEENTILE виходить на міжнародну арену і експортується в країни СНД і Європи. Наш підприємства бере активну участь у міжнародних виставках, постійно розширюючи ринок збуту QUEENTILE.

Переваги композитної черепиці QUEENTILE:

1. Гарантійний термін служби композитної черепиці нового QUEENTILE становить 50 років, а термін експлуатації значно більше.

2. Основу становить сталь з покриттям "Шпалери", на лицьову частину якої за допомогою високотехнологічних сполучних матеріалів наноситися покриття з натурального природного каменю, вкритого акрилової глазур'ю

3. Алюмоцинкове покриття, яке покриває сталевий лист, об єднує антикорозійні властивості алюмінію і протекторний захист цинку, посилюючи переваги обох металів.

4. Черепиця виготовляється з абсолютно негорючої пожежобезпечної сировини.

5. Черепиця витримує пориви вітру до 250 км/рік, стійка до різких температурних перепадів. Цьому покрівельному матеріалу не страшні ні заморозки, ні аномальна спека, вона може успішно можуть застосовуватися при влаштуванні покрівель в будь-якій точці земної кулі.

6. Гранульований камінь має високу стійкість до УФ-випромінювання. І зберігає свій колір протягом всього терміну служби. Кам'яний гранулят керамізіруют за температури 800

7. Багатошарова шорстка поверхня матеріалу має високий коефіцієнт звукопоглинання

 

Композитна черепиця  QUEENTILE - Івано-Франківськ

QUEENTILE – ЯКІСТЬ, ЯКУ ЦІНУЄМО !

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner