Кошик
31 відгук
Україна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64, Івано-Франківськ, Україна
+380 (96) 969-96-97
+380 (66) 568-29-04
ПрикарпатДах

Композитна черепиця Gerard

КОМПОЗИТНА ЧЕРЕПИЦЯ GERARD З 1957 РОКУ

AHI Roofing є світовим лідером у виробництві композитної черепиці (GERARD),і входити в Промислову Групу Fletcher Building.
Там, де AHI Roofing йде попереду, інші - йдуть слідом. Компанія AHI Roofing очолює світовий ринок композитної покрівельної черепиці з профільованого металу протягом більше до п'ятдесяти років. Тільки в 1990-х роках туристичні компанії спробували конкурувати з AHI Roofing. Щоб залишатися в авангарді галузі, AHI Roofing продовжує утримувати фокус на дослідженнях, розробках і конструкторських інноваціях, щоб відповідати потребам ринку в довговічною покрівельної продукції преміум-класу.

AHI Roofing - єдиний виробник сталевого покрівельної черепиці, якість якої перевищує гарантію експлуатації. Компанія підтримує сувору програму контролю зразків покрівлі в різних екстремальних кліматичних умовах. Якість черепиці GERARD® перевірено в будь-яких кліматичних умовах, будь то в солоному повітрі Тихоокеанського регіону, пекучої жарі Аравійської пустелі або арктичних штормах Канади.

Почавши з виробництва композитної черепиці для потреб Нової Зеландії, AHI Roofing дуже скоро почала продавати її по всьму світу.

Зобов'язання щодо якості, які бере на себе AHI Roofing, виходять за межі заводу. Компанія надає спеціально розроблені монтажні інструменти та програми навчання для монтажників, завдяки чому будь-яка установка покрівлі GERARD® відбувається відповідно до високих міжнародних стандартів.

Більшість наших покупців знають, що Gerard - це продукція преміум-класу. Часто вони дивуються, чому композитна черепиця коштує як керамічна або цементно-піщана, а іноді навіть дешевше їх, якщо має набагато більше переваг
 
Зовнішній вигляд вашого будинку багато в чому залежить від покрівлі. Вибирайте матеріал, який навіть через десятиліття збереже красу і цінність вашої нерухомості.
 
Відмінні новини: покрівельні системи GERARD спроектовані, щоб витримати будь-яке випробування. Їм під силу навантаження від вітру більш, ніж у 6 кПа.
 
Для наших покрівель не потрібен особливий догляд, крім періодичного очищення, особливо в зонах сильного забруднення або знаходження будинку поблизу лісів.
 
Монтаж покрівлі GERARD виконується легко та просто.
 
Заміна покрівельного покриття з GERARD - легке завдання. Давайте визнаємо, що нікому не подобається міняти покрівлю. Коли ви наважуєтеся на заміну, вам хочеться, щоб це було зроблено швидко, недорого і без зайвих зусиль.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner