Кошик
31 відгук
Україна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64, Івано-Франківськ, Україна
+380 (96) 969-96-97
+380 (66) 568-29-04
ПрикарпатДах

Сходи на горище BukWood

Сходи на горище від українського виробника за європейськими стандартами


Українська компанія «BUKWOOD» – ексклюзивний виробник букових горищних сходів, виготовлених з використанням сучасних технологій, і вся продукція відповідає європейським стандартам. Завдяки цьому, всі наші сходи відрізняються безпекою у використанні, міцністю, функціональністю та компактністю. Ми налагодили партнерські відносини з італійськими компаніями, тому горищні сходи в Україні від компанії «BUKWOOD» нічим не відрізняються від зарубіжних аналогів.

Запатентовані технології, якісний бук, сучасне виробництво та кваліфікована команда – все це сприяє нашій компанії виготовляти сходи на горище в Україні найвищої якості, які користуються популярністю на сучасному ринку як на території України, так і за кордоном.

Ви можете купити горищні сходи від компанії «BUKWOOD» з гарантією 3 роки, а це, у свою чергу, показник високої якості продукції, що виробляється. Також до кожного товару входить докладна інструкція, яка допоможе Вам змонтувати сходи.

На нашому офіційному сайті завжди є широкий асортимент сучасних та якісних сходів, що забезпечують зручний та безпечний доступ на горище.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner