Кошик
31 відгук
Україна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64, Івано-Франківськ, Україна
+380 (96) 969-96-97
+380 (66) 568-29-04
ПрикарпатДах

Сайдинг компанії Mitten

Сайдинг вініловий Mitten

Сайдинг Mitten виробляється канадською компанією Mitten Inc. з 1959 року і чудово зарекомендував себе по всьму світу.


Сайдинг Mitten надійний в будь-яких кліматичних умовах, географія його використання включає в себе Америку, Європу, Австралію, Росію, Україну. Сайдинг легко встановлюється, не вимагає особливих витрат і зусиль в обслуговуванні.

Фахівці лабораторії Mitten Inc. здійснюють тестування продуктів на всьму протязі виробничого процесу сайдингу: від етапу під готування сировини до тестування готової продукції. Компанія Mitten Inc. є членом Інституту Вінілового Сайдінга (VSI), що об єднує найбільших виробників сайдинга всього світу, тому весь виробничий процес строго сертифікований, а якість продукції перевіряється відповідно до прийнятих нормативів не тільки самою компанією Mitten Inc., а й тестовою лабораторією VSI.

Всі вироби Mitten Inc. виробляються з сировини найвищої якості. Готова продукція постійно піддається суворим випробуванням і тестам, які за своїми параметрами перевершують прийняті стандарти на ударостійкість і термостійкість. На весь сайдинг Mitten поширюється довічна гарантія. Вона гарантує клієнтам відсутність розшаровування, здуття, облітання і будь-яких інших дефектів матеріалу.


Сайдинг Mitten - це високоякісний інноваційний продукт, який відповідає всім найвищим вимогам споживачів. Вибираючи сайдинг Mitten, Ві, незмінно, підтверджуєте для себе гасло компанії Mitten Inc., що це разова інвестиція на все життя!

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner