Кошик
31 відгук
Україна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64, Івано-Франківськ, Україна
+380 (96) 969-96-97
+380 (66) 568-29-04
ПрикарпатДах

Бітумна черепиця. Катепал

Бітумна черепиця, чи як кажуть в народі КАТЕПАЛ

Бітумна черепиця – це дуже якісне покриття, його ще називають м'яким яким через те, що воно виготовляється з скловолокна та є чудовим поєднанням дизайну та сучасних технологій. Окрім скловолокна у складі базі якої черепиці ще знаходиться бітум, покрить крошкою з базальтового каменю. Нижній шар цього матеріалу для покриття даху складається з модифікованого самоклеючого бітуму.

Бітумна черепиця має високий рівень міцності, теплостійкості, гнучкості, морозостійкості та може експлуатуватись довгостроково та без ремонту при будь-яких кліматичних умовах.

Також за якістю гнучку черепицю можна розділити по виду бітуму. Звичайний бітум (окислення) - найдешевший, та модифікований - хорошої якості, з більш тривалим терміном експлуатації.

 

ПрикарпатДах реалізовує модифіковану бітумну черепицю високої Європейської якості в Івано - Франківську та по Україні !

 

  • СБС-модифікований бітум

    Це бітумна маса, в яку додається СБС-еломастер (Стірол-бутадіен-стірол), штучний каучук. Він поліпшує показники гнучкості та міцності бітума навіть при низьких температурних умовах.

  • АПП-модифікований бітум

    За фізико-механічними характеристиками належить до термопластів. Проводитися за допомогою додавання атактическую поліпропілену. Він збільшує показники теплотривкості бітуму. Якщо простіше, бітум краще витримує високу температуру. АПП-бітум пластичний, відрізняється високою стійкістю до УФ-випромінювання і хімічної дії (стійкість до лугів і кислот), має прекрасну адгезію до скла та металу.

Ми пропонуємо таких виробиків бітумної черепиці

Бітумна черепиця в Івано-Франківську та по Україні

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner