Кошик
31 відгук
Україна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64, Івано-Франківськ, Україна
+380 (96) 969-96-97
+380 (66) 568-29-04
ПрикарпатДах

Водостічна система «Struga»

Водостічна система «Struga»

Водостічна система – це дахове обладнання, завданням якого є швидке відведення сотень літрів води під час зливи. Сталева водостічна система Struga – враховує усі ознаки практичної, надійної та довговічної системи водовідведення.
Сировина – основа водостічних систем Struga. Система Struga виготовляється зі скандинавської сталі GreenCoat® RWS, продукції шведського концерну SSAB. Цей металургійний завод є світовим лідером у виробництві високоміцних сталей.
Основними характеристиками листової сталі GreenCoat® RWS є: товстий шар цинку, 275-300г/м2 з двох сторін, яка є бронею, що захищає сталеву серцевину від іржі; формувальні властивості, що запобігають розтягуванню металу та як наслідок зменшенню товщини в місцях загину; висока стійкість лакофарбового покриття нової генерації до подряпин та атмосферних чинників, у тому числі й до ультрафіолетового проміння.
Товщина серцевини в залежності від елементу складає 0,6 – 1,25 мм

Сталевий лист покрить з обох сторін органічним шаром GreenCoat® RWS товщиною 35мк з шкірного боці.
Покриття GreenCoat® RWS відзначається багатьма перевагами:
Виняткова товщина лаку листової сталі GreenCoat® RWS та використані при її виробництві полімерні зерна, завдяки чому вона стає ще більш стійкою до корозії і подряпин.
Нова технологія лаку надала продукту особливість краще зберігатися в високих температурах рівня 70°C, які щодень діють на усі елементи даху.
Використання ретельно відібраних сортів сталі для шкірного елементу системи Struga надає їм найкращі показники пружності, пластичності та міцності.
Тип сталі та стійкість лакофарбового шару впливають на збереження технічних і естетичних властивостей.
Водостічна система "Struga" виготовляється відповідно до європейських будівельних стандартів PN-EN 1462 та PN-EN 612

  • Міцність – водостічна система Struga виготовляється зі скандинавської сталі GreenCoat  RWS. Три сорти сталі товщиною від 0,6 мм до 1,25 мм забезпечують жорсткість, пластичність і міцність елементів.
  • Міцні гаки MAX – система Struga надає сучасні гаки для лицевих панелей, зміцнені завдяки відповідному профілю та жорсткій сталі а також класичні гаки для крокв.
  • Системні рішення – водостічна система Struga доступна в 6 системних розмірностях, з яких можна підібрати найбільш оптимальну до будь-якої скатної покрівлі.
  • Колірна гама – водостічна система Struga доступна в 13 варіантах кольорів, серед яких можна підібрати найбільш відповідний до кольору дахового покриття.
  • Прихований шов труби – інноваційність та естетика без помітного зовнішнього шву.
  • Можливість монтажу в холодні дні – елементи системи Struga не тріскаються під час згинання і монтажу незалежно від температури зовнішнього середовища, тому їх можна монтувати навіть взимку.
  • Гарантія – виробник системи Struga надає письмову 30-річну функціональну гарантію та 15-річну гарантію на збереження кольору.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner