Кошик
31 відгук
Україна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64, Івано-Франківськ, Україна
+380 (96) 969-96-97
+380 (66) 568-29-04
ПрикарпатДах

Мансардні вікна Roto

ТМ Roto - це мансардні вікна і покрівельні люки, виробництва німецької компанії Roto Frank, призначені для природного освітлення і провітрювання мансардні приміщень, а люки - ще і для виходу на покрівлю.

Вікна виробляються як в дереві - клеєний сосновий євробрус, покриті безбарвним лаком на водній основі (натуральний колір сосни) або пофарбовані в білий колір, так і з профілів ПВХ ТМ Rehau (Німеччина), в стандарті - білого кольору, а під замовлення - у п'яти видах ламінування під дерево: дуб золотий, світла сосна, темний дуб, горіх і червоне дерево.

Мансардні вікна ТМ Roto відносяться до безпечних вікнам, у яких одна частина моделей має 3-й клас, а інша - 5й найвищий клас безпеки. На вікна Roto діє найбільша на ринку гарантія - 15 років!

 
 
 
 
 
 
  

Історія компанії розпочалася з розробки і серійних випусків фурнітури для фасадних вікон. Концепція фурнітури дозволила створити ідеальне рішення – можливість відкривати стулку вікна у двох площинах – по вертикалі і горизонталі. Автор цього винаходу – Вільгельм Франк - німецький інженер-винахідник, який у 1935 році в Штутгарті заснував компанію Roto Frank.

Засновник компанії дивував світ багато разів. Він розробив 1-і в світі сходи на горище, 1-е мансардне вікно з віссю повороту стулки у верхній частині, 1-е вікно з віссю повороту стулки на ¾ висоти вікна, а також перше мансардне вікно з ПВХ.

Компанія розробляє, вдосконалює і виробляє інноваційні продукти найвищої якості, в основі яких – надійність, енергозбереження і комфорт. Уся продукція ТМ Roto відповідає стандартам найвищої якості «german made»!

Мансардні вікна ROTO - Офіційний представник

Івано-Франківськ

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner