Кошик
31 відгук
Україна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64, Івано-Франківськ, Україна
+380 (96) 969-96-97
+380 (66) 568-29-04
ПрикарпатДах

Бітумна черепиця Tegola Top Shingle 20 років гарантії

Бітумна черепиця Tegola

КОЛЕКЦІЇ TOP SHINGLE

Демократична колекція гнучкої черепиці ТОП шинглів об'єднання єднала популярні моделі класичних форм і «спокійні» відтінки з невеликими переливами.

Бітумна черепиця Top Shingle - ідеальне співвідношення ціни і якості, вироблена за унікальними технологіями на основі бітумного компонента, скловолокна і крихти базальту. Бітумна черепиця Top Shingle буде добре підходити домівках з сучасною архітектурою, стійка до зміни температур і вигорання, черепиця Тегола Топ Шингл надійно захистить будинок від негоди на протязі багатьох років. Перевірена якість і оптимальна ціна базі якої покрівлі Тегола Топ Шингл - це основні особливості, характерні для продукції Тегола

Бітумна черепиця TOP SHINGLE - МОДЕЛІ І КОЛІР
Лінія гнучкої крівлі Тегола Топ Шингл включає чотири моделі, випускається в декількох тонах і представлене в наступних фактурних секціях. Смальто (Smalto) - це популярна форма стільники, Вінтаж (Vintage) - має прямокутний малюнок, Футуро (Futuro) - схожа на букву Г або куточок, Майстер Прем'єр - квадратну форму. Колірна гамма представлена чотирма основними кольорами: червоним, коричневим, зеленим і сірим. Варіацій досить, щоб ваш будинок виглядав сучасно.

Гарантія на колекцію складає - 20 років.

 

Покрівельний пиріг - це конструкція з різних будівельних матеріалів, призначених для захисту будинку від зовнішніх факторів навколишнього середовища і створення постійної сприятливої температури всередині будинку. Компанія TEGOLA надає великий вибір якісніх і довговічних матеріалів для створення покрівлі «під ключ». Матеріали, що застосовуються у покрівельної конструкції TEGOLA:

Черепиця TEGOLA з колекції   ( ТОП ШИНГЕЛ ).
>Гідроізоляційна мембрана сейфіті . Оптимальний варіант з механічною фіксацією, гарантує збереження покрівлі в умовах будь-якого несприятливого впливу зовнішніх факторів. Захищає від протікання у місцях ймовірного скупчення снігу і льоду, що особливо актуально для районів з високою циклічністю температур.
> Покрівельна плита (ОСБ) Забезпечує ідеально рівну основу для монтажу покрівельного покриття. 
> Супердифузійная мембрана . Не пропускає воду зовні в структуру покрівлі, і в тієї ж годину не перешкоджає виходу водяної пари зсередини приміщення, надійно захищаючи знаходяться під нею матеріалів.
> Утеплювач з мінераловатних теплоізоляційних плит. Легкі негорючі гідрофобізовані плити на синтетичному сполучному, виготовлені з мінеральної вати на основі кам'дерев'яних порід.
>Пароізоляційна мембрана . Перешкоджає проникненню парі теплого вологого повітря з житлового приміщення в структуру покрівлі, оберігаючи тим самим утеплювач та підставу покрівлі від зволоження.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner