Кошик
31 відгук
Україна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64, Івано-Франківськ, Україна
+380 (96) 969-96-97
+380 (66) 568-29-04
ПрикарпатДах

Бітумна черепиця Tegola NobilTile 30 років гарантії

Бітумна черепиця Tegola

КОЛЕКЦІЇ NobilTile

Бітумна черепиця NobilTile - передова гнучкий полімерна черепиця. Тегола є відомим всьому світу розробником передових технологій. Ексклюзивні розробки компанії дозволяють створювати покрівельні матеріали, що гарантують довгі роки служби.
В основі нової базі якої черепиці NobilTile - скловолокно, виготовлене за новою технологією плетіння волокон. Воно дозволяє створити оптимальну щільність армуючого шару і збільшити міцності на 30%.

Верхній кольоровий шар гнучкої черепиці NOBIL TILE - як надійна "броня" - виконаний з міцного, що не вбирає вологу - базальту, гарантує надійний захист і стійкий колір покрівлі протягом довгих років. Як посипання використовується гранулят трьох різних фракцій, що забезпечує суцільне і надійне зовнішнє покриття. Фарбування відбувається неорганічними пігментами за температури вище 650 ° С. Цей процес дозволяє отримати насичені кольори на весь термін служби черепиці.

Використання водонепроникного і стійкого до старіння АПП-модифікованого бітуму гарантує більш тривалий термін служби, стійкість черепиці до перепадів температури, сонячного випромінювання і появи грибка.

Моделі гнучкої полімерної черепиці NOBIL TILE представлене в декількох формах і 18 колірних рішеннях: Шервуд, Вест, Лофт, Верона, Акцент, що дає ще більше свободи для дизайну і при цьому забезпечує найвищу якість покриття за оптимальною ціною.

Полімерна гнучкий черепиця NOBIL TILE - ідеальне надійне рішення для будь-яких проектів і оригінальних ідей.

Покрівельний пиріг - це конструкція з різних будівельних матеріалів, призначених для захисту будинку від зовнішніх факторів навколишнього середовища і створення постійної сприятливої температури всередині будинку. Компанія TEGOLA надає великий вибір якісніх і довговічних матеріалів для створення покрівлі «під ключ». Матеріали, що застосовуються у покрівельної конструкції TEGOLA:

Черепиця TEGOLA з колекції   ( НобілТайл ).
>Гідроізоляційна мембрана сейфіті . Оптимальний варіант з механічною фіксацією, гарантує збереження покрівлі в умовах будь-якого несприятливого впливу зовнішніх факторів. Захищає від протікання в місцях ймовірного скупчення снігу і льоду, що особливо актуально для районів з високою циклічністю температур.
> Покрівельна плита (ОСБ) Забезпечує ідеально рівну основу для монтажу покрівельного покриття. 
> Супердифузійная мембрана . Не пропускає воду зовні в структуру покрівлі, і в той же час не перешкоджає виходу водяної пари зсередини приміщення, надійно захищаючи знаходяться під нею матеріалів.
> Утеплювач з мінераловатних теплоізоляційних плит. Легкі негорючі гідрофобізовані плити на синтетичному сполучному, виготовлені з мінеральної вати на основі кам'яних порід.
>Пароізоляційна мембрана . Перешкоджає проникненню пари теплого вологого повітря з житлового приміщення в структуру покрівлі, оберігаючи тим самим утеплювач та підставу покрівлі від зволоження.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner