Кошик
31 відгук
Україна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64, Івано-Франківськ, Україна
+380 (96) 969-96-97
+380 (66) 568-29-04
ПрикарпатДах

Бітумна черепиця Tegola Супер 50 років гарантії

Бітумна черепиця Tegola

КОЛЕКЦІЇ SUPER

Бітумна черепиця Tegola Супер зроблена на основі армуючого скловолокна, просочення якісним модифікованим бітумом, якому придатні всі пластичні властивості, необхідні для експлуатації в погодніх умовах України, легко переносити перепади температури, проливні дощі, затяжні снігопади і спекотне палюче сонце. Верхнім захисним шаром служити керамізованій базальтовий гранулят, який здатний зберігати свій колір і інші властивості протягом декількох десятиліть.

Бітумна черепиця TEGOLA СУПЕР - ФОРМА І КОЛІР
Гнучкий черепиця Тегола Супер має вибір з кількох моделей, це дає вам більше свободи для дизайну і при цьому забезпечує найвищу якість покриття за оптимальною ціною. Майстер J, Мозаїка, Стандарт, Традишнл і Готік, що мають подібні властивості за якістю і колірній гамі, а розрізняються формою нарізки і характером забарвлення. Лінія Супер може запропонувати прямокутні малюнки гонту (Майстер J і Стандарт), г-образний Готік, форму стільники (Мозаїка) і заокруглень Традишнл.
Колірна гамма повторюється в моделях з деякими винятками. Альо тип забарвлення, тону переходь, контрасти - індивідуальні у кожної моделі. Зверніть увагу на назви колірних схем: «північна хвоя», «береста», «соснова кора», «альпійський сланець» і так далі.
Бітумна черепиця Tegola Супер добре буде підходити будинку в сучасному стилі, який надійно захищений від негоди.

Завдяки великому вибору форм і кольорів, будинок може набрати більше класичного вигляду або, навпаки, нетрадиційного.

На всю лінію черепиці SUPER діє гарантія 50 років, що підтверджує її відмінну якість і надійність!

 

Покрівельний пиріг - це конструкція з різних будівельних матеріалів, призначених для захисту будинку від зовнішніх факторів навколишнього середовища і створення постійної сприятливої температури всередині будинку. Компанія TEGOLA надає великий вибір якісніх і довговічних матеріалів для створення покрівлі «під ключ». Матеріали, що застосовуються у покрівельної конструкції TEGOLA:

Черепиця TEGOLA з колекції   ( Супер ).
>Гідроізоляційна мембрана сейфіті . Оптимальний варіант з механічною фіксацією, гарантує збереження покрівлі в умовах будь-якого несприятливого впливу зовнішніх факторів. Захищає від протікання у місцях ймовірного скупчення снігу і льоду, що особливо актуально для районів з високою циклічністю температур.
> Покрівельна плита (ОСБ) Забезпечує ідеально рівну основу для монтажу покрівельного покриття. 
> Супердифузійная мембрана . Не пропускає воду зовні в структуру покрівлі, і в той же час не перешкоджає виходу водяної пари зсередини приміщення, надійно захищаючи знаходяться під нею матеріалів.
> Утеплювач з мінераловатних теплоізоляційних плит. Легкі негорючі гідрофобізовані плити на синтетичному сполучному, виготовлені з мінеральної вати на основі кам'яних порід.
>Пароізоляційна мембрана . Перешкоджає проникненню пари теплого вологого повітря з житлового приміщення в структуру покрівлі, оберігаючи тим самим утеплювач та підставу покрівлі від зволоження.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner