Кошик
31 відгук
Україна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64, Івано-Франківськ, Україна
+380 (96) 969-96-97
+380 (66) 568-29-04
ПрикарпатДах

Бітумна черепиця Tegola Преміум 55 років гарантії

Бітумна черепиця Tegola

КОЛЕКЦІЇ Premium

Декоративне покриття черепиці TEGOLA ПРЕМІУМ також виконано з керамінізірованного базальтового грануляту, термін служби якого практично безмежний. Бітумна черепиця Tegola Преміум, це якісний бітум, нанесення на міцну основу з чистого скловолокна, дозволяє здійснювати монтаж будь-яких форм і надійно захищає будинок від негоди.

Бітумна черепиця ТЕГОЛА ПРЕМІУМ
Колекція гнучкої черепиці ПРЕМІУМ містить кілька моделей з оригінально стилізованої нарізкою гонту. Наприклад, Майстер і Зодчий нагадують старовинну дранку, а Ліберті, Версаль і Кастелло асоціюються з дахами середньовічних замків. Тепер ваш будинок дійсно може виглядати як справжня фортеця!

Бітумна черепиця TEGOLA ПРЕМІУМ - КОЛІР І ФОРМА
Колірна гамма черепиці ПРЕМІУМ ідеально повторює кольори натуральних покрівельних матеріалів, які використовуються в минулому столітті. Завдяки ексклюзивній технології ТЕГОЛА гнучкий черепиця ПРЕМІУМ збереже захисні якості і зовнішній вигляд на довгі роки.

Форма гнучкої черепиці Тегола ПРЕМІУМ також допомагає передати відчуття епохи. Пелюстки неправильної форми, об єднані в двошарову структуру, зроблять покрівлю рельєфною, як ніби сделанности з лемеша, дранки або кам'янської дерев'яних пластин, а оригінальна ромбовидна форма черепиці додасть їй витонченість палацової архітектури.

Гнучкий черепиця ПРЕМІУМ підійде Вам, якщо ви хочете побудувати справжню фортецю і при цьому захистити її не тільки від оточуючих, але і від негоди.

Стилістичний вектор у класичних лінійках TEGOLA спрямований на традиційний дизайн, м'які які і природні відтінки, різноманітні форми нарізки. Сукупність цих якостей дає вам можливість зробити вибір на користь традиційних покрівельних рішень. Бітумна плитка - так іноді називають бітумну черепицю TEGOLA, тому що її можна монтувати навіть на стрімкі стіни. Бітумна черепиця з класичних лінійок TEGOLA вісь вже на протязі 14 років гідно прикрашає дахи будинків у всій Україні. Приваблює і ціна базі якої черепиці, яка, незважаючи на лідируючі позиції TEGOLA, залишається в межах досяжності.

Завдяки великому вибору форм і кольорів, будинок може набрати більше класичного вигляду або, навпаки, нетрадиційного.

На всю лінію черепиці Premium діє гарантія 55 років, що підтверджує її відмінну якість і надійність!

 

Покрівельний пиріг - це конструкція з різних будівельних матеріалів, призначених для захисту будинку від зовнішніх факторів навколишнього середовища і створення постійної сприятливої температури всередині будинку. Компанія TEGOLA надає великий вибір якісніх і довговічних матеріалів для створення покрівлі «під ключ». Матеріали, що застосовуються у покрівельної конструкції TEGOLA:

Черепиця TEGOLA з колекції   ( Преміум ).
>Гідроізоляційна мембрана сейфіті . Оптимальний варіант з механічною фіксацією, гарантує збереження покрівлі в умовах будь-якого несприятливого впливу зовнішніх факторів. Захищає від протікання у місцях ймовірного скупчення снігу і льоду, що особливо актуально для районів з високою циклічністю температур.
> Покрівельна плита (ОСБ) Забезпечує ідеально рівну основу для монтажу покрівельного покриття. 
> Супердифузійная мембрана . Не пропускає воду зовні в структуру покрівлі, і в той же час не перешкоджає виходу водяної пари зсередини приміщення, надійно захищаючи знаходяться під нею матеріалів.
> Утеплювач з мінераловатних теплоізоляційних плит. Легкі негорючі гідрофобізовані плити на синтетичному сполучному, виготовлені з мінеральної вати на основі кам'яних порід.
>Пароізоляційна мембрана . Перешкоджає проникненню пари теплого вологого повітря з житлового приміщення в структуру покрівлі, оберігаючи тим самим утеплювач та підставу покрівлі від зволоження.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner