Кошик
31 відгук
Україна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64, Івано-Франківськ, Україна
+380 (96) 969-96-97
+380 (66) 568-29-04
ПрикарпатДах

Бітумна черепиця Бітумна черепиця Tegola

   Бітумна черепиця Тегола складається із наступних компонентів: бітума, що є основою гідроізоляції, модифікатора, що подовжує рядків експлуатації бітума, філера або мінерального наповнювача, скловолокна, яке міцно тримає на собі інші складові, та базальтового грануляту, у якості зовнішнього покриття, що керамізується при високих температурах для надання стійкості кольорам, що отримуються додаванням оксидів металів. Вважається, чим більша товщина гнучкої черепиці, при однакових інших характеристиках, тим краща її якість та довше термін експлуатації покрівлі.

25 % європейського ринку

Італійська бітумна черепиця TEGOLA - визнаний лідер, який охоплює четверту частину ринку покрівельних матеріалів у країнах Європи. Цікава статистика: у середньому 17 дахів щогодини покривається черепицею TEGOLA.
 

Стійкість до негоди

TEGOLA подбала про те, щоб ви могли купити м'які яку покрівлю і не турбуватися щодо того, чи зможе вона гідно впоратися із кліматом України: літньою спекою, морозами, снігами, льодом, осінніми зливами, сезонними градами і штормовими вітрами.
 

100%-ва гідроізоляція покрівлі

Гнучкий бітумна черепиця TEGOLA забезпечена широкими клейовими смужками і при правильному монтажі забезпечує 100%-ву гідроізоляцію вашої покрівлі.
 
APP-модифікований бітум
Технологічно інноваційне виробництво TEGOLA дозволяє створити бітумну основу, використовуючи спеціальний APP-модифікатор, що забезпечує довговічність бітумної черепиці TEGOLA і надійну фіксацію з базальтовим гранулятом.
  • Гнучкий бітумна черепиця TEGOLA забезпечена широкими клейовими смужками і при правильному монтажі забезпечує 100%-ву гідроізоляцію вашої покрівлі.
  • TEGOLA - визнаний лідер, який охоплює четверту частину ринку покрівельних матеріалів у країнах Європи
  • Офіційні гарантійні зобов'язання – до 50 років.
  • На відміну від металочерепиці та профілю, гнучкий бітумна черепиця TEGOLA гарантує вам комфорт навіть під час зливи і граду.
  • Найвитонченіші та найоригінальніші конструкції покрівлі стануть частиною гармонійного дуета з м'якою бітумною черепицею TEGOLA. Складні переходь, вігіні, нахили і сміливі куті - TEGOLA створена для цього.
  • Повна комплектація покрівельного проекту.
  • Надійність кріплення бітумної черепиці TEGOLA дозволяє монтувати її на стінах і прямовисних ділянках покрівлі. Матеріал легко фіксується і тримається навіть на від'ємних ухилах до -7 градусів.
  • TEGOLA - естетика, тотожна мистецтву.
  • Купуючи бітумну черепицю TEGOLA у офіційного постачальника, ви отримуєте можливість оформити розширену гарантію і скористатися вигідними умовами доставки.
  • Гнучка черепиця на основі АПП-бітуму зберігає опірність ультрафіолету і практично не змінює своїх властивостей протягом всього періоду гарантійного терміну. За цим показником гнучка черепиця з наповнювачем з такого матеріалу в кілька разів перевершує якість покриттів на основі СБС-модифікованого бітуму, а також окисленого бітуму, покриття на основі якого мають значно менший термін служби /

TEGOLA - естетика, тотожна мистецтву.Кожен четвертий новий дах у Європі - це TEGOLA!

IWIS - це велика італійська корпорація, яка була заснована в 1977 році. «Тегола-Україна» є офіційним представництвом концерну, а пропоновані товари - плодом творчої роботи талановитої команди дизайнерів, інженерів і проектувальників, які щодня вдосконалюють бітумну черепицю, покращуючи її якісні та естетичні характеристики. Розвинена мережа корпорації охоплює 70 країн світу, в яких функціонують 14 заводів і 11 філій. IWIS не обмежується громадянської будівельною сферою - згідно з твердженнями власника холдингу Luciano Mazzer, компанія прагне до глобалізації своїх можливостей щодо інфраструктурних та промислових проектів, що є стимулом для безперервного вдосконалення менеджменту та якісного рівня вироблених товарів. «Ми завжди поруч з клієнтом, і 40 років досвіду дозволяють нам надавати йому кваліфіковану допомогу на будь-якій стадії - від створення проекту до його реалізації» - Luciano Mazzer, засновник корпорації IWIS.

Бітумна черепиця ТEGOLA в Івано-Франківську

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner