Кошик
31 відгук
Україна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64, Івано-Франківськ, Україна
+380 (96) 969-96-97
+380 (66) 568-29-04
ПрикарпатДах

Фальцева покрівля Ruukki. Клік-Фальц

Ruukki Classic® - це вішукана та технічно досконала покрівля. Елегантний та позачасовий дизайн підходить як для класичних будівель, так і сучасних. Ruukki Classic® є відмінним вибором для дахів з достатня низьким нахилом покрівлі. Продукт надійний, легкий та довговічний і вирізняється простотою монтажу завдяки вдосконаленій системі кріплення. Листи легко замикаються між собою без застосування спеціальних інструментів. Якщо монтаж покрівлі було проведено професійно, її термін служби може досягати більше 100 років без необхідності додаткового обслуговування.
Унікальна гарантія до 50 років

Ruukki підтверджує бездоганні експлуатаційні характеристики металочерепиці офіційними гарантійними зобов'язаннями. Вироби преміум класу збережуть здатність протистояти наскрізній корозії протягом 50 років, гарантія 25 років надається на естетичні властивості продукції. Досвід застосування покрівлі десятками тисяч клієнтів показує, що при дотриманні правил експлуатації термін служби даху Ruukki значно перевищує гарантійний.

 

Фальцева покрівля Ruukki виготовляється із сталі з підвищеною пластичністю, завдяки чому вона досконало підходить для покрівельних робіт, для виконання навіть самих складних сполук на покрівлі. Метал зовні захищений сучасним покриттям GreenCoat BT, яке з одного боку є найкращим захистом від атмосферних впливів, з іншого – підкреслює колір покрівлі на багато років. Свою назву цей покрівельний матеріал отримав за рахунок наявності фальцевих замків, з допомогою яких окремі аркуші інтегруються в цілу конструкцію. Наявність фальцевих замків покрівлі дозволяє створювати герметичну конструкцію, яка не пропускає вологу.

GreenCoat – сталь яка розроблена на базі біотехнологій (БТ) із заміною істотної частки традиційних мінеральних компонентів аналогами біологічного походження.
Унікальне покриття GreenCoat на основі ВТ має не тільки екологічні переваги, а й відмінні техніко-експлуатаційні характеристики. Продукція GreenCoat відрізняється високою стійкістю до корозії, УФ-випромінювання, а також до механічних пошкоджень.
Покрівля Ruukki Classic®продумана до деталей – приховані гвинти, закриті шві, гладка поверхня,це вішукана і технічно досконала покрівля.

Запорукою якісного даху є ретельний підбір різних елементів та їх гармонійне сполучення одне з одним як функціонально, так і візуально.
Ваш дах — це не тільки покрівельний матеріал. Усі окремі деталі покрівлі мають важливе значення: від найменших гвинтиків і шайбочок до великих покрівельних листів і драбин. І кожна деталь відіграє ключову роль у забезпеченні безпеки, довговічності та привабливості вашого даху.

Фальцева покрівля Івано Франківськ

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner