Кошик
31 відгук
Україна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64, Івано-Франківськ, Україна
+380 (96) 969-96-97
+380 (66) 568-29-04
ПрикарпатДах

Композитна черепиця (Композитна металочерепиця)

У двадцятому столітті з'єднання явилося нове покриття – металочерепиця. Сучасний аналог класичної черепиці, але він за своїми зовнішніми і експлуатаційним даними все ж відставав від свого великого керамічного зразка.

З урахуванням всіх недоліків був розроблений новий матеріал – композитна черепиця. На відміну від двошарової металочерепиці, що складається з металевого прокатного листа і шару полімерного покриття, новітня композитна черепиця складається з декількох шарів. Як основний несучий елемент, також застосовується металевий лист, але для більшої стійкості до зовнішніх явищ зовні його покривають алюмоцинковим кулею, що дає надійний захист металу від всіх видів корозії. Третім шаром із зовнішнього боку черепиці наноситися дрібногранульоване покриття, яке виготовляють шляхом спеціальної обробки природного каменю. Завдяки цьому шару, черепиця отримує такі позитивні якості, як відмінний зовнішній вигляд, хороші звуко - і теплоізоляційні якості, які не завжди присутні в металочерепичному покритті. Крім того, вона має порівняно невелику вагу за рахунок невеликих розмірів плитки, легко монтується на дахах будь-якого виду.

Інноваційна розробка у сфері покрівельних матеріалів – композитна черепиця являє собою нове покоління матеріалів, здатних прикрасити покрівельну систему будь-якої будівлі. Композитна черепиця – це оптимальний вибір по причині елегантного дизайну та широкої кольорової палітри.

Переваги композитної черепиці:

  • Дизайн композитної черепиці дозволяє облаштування будинків, як у класичному, так і в сучасному Hi-Tech стилі.
  • Невелика вага у поєднані з найширшим асортиментом колірного виконання.
  • Експлуатаційний термін – більше до п'ятдесяти років.
  • Багатий вибір форм та стилів.
  • Зручний монтаж, за рахунок не великих розмірів листів.
  • Композитна черепиця є чудовою перешкодою для шуму, вітру, дощу.
  • Гранулят на основі натурального каменю, зробить вигляд покрівлі престижним та єфектним.

Композитна черепиця - Івано Франківськ

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner