Кошик
31 відгук
Україна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64, Івано-Франківськ, Україна
+380 (96) 969-96-97
+380 (66) 568-29-04
ПрикарпатДах

 Гідро- пароізоляційні мембрани Ruukki

Покрівельні мембрани Ruukki використовуються в якості підпокриття скатних утеплених дахів. Вони складаються з двох шарів поліпропіленових нетканих полотен і одного внутрішнього шару функціональної плівки. Надійність і якість матеріалів при відносно низькій щільності досягається в результаті ідеального, дуже густого розподілу тонких і довгих волокон. Мембрани Ruukki відрізняються високою механічною міцністю, що при специфіці роботи на даху є одним із ключових умов для якості покрівельних робіт. Екстремальна гідроізолююча здатність мембран гарантує водонепроникність і міцність даху.

На даний момент доступні варіанти для замовлення  –  мембрана Ruukki 125, мембрана Ruukki 170 та пароізоляційна мембрана Ruukki Climat.

Пароізоляційна плівка Ruukki Climat призначена для використання в житловому та промисловому будівництві як захисний шар від зайвої вологи, що може надходити зсередини приміщення в напрямку теплоізоляції. Активні властивості плівки Ruukki Climat запобігають «ефекту поліетиленового пакету», тобто появі на мансарді цвілі і грибка в результаті надмірної вологи. Мембрани Ruukki рекомендується застосовувати для надійного відведення конденсату і вентиляції покрівель та металевих фасадів.

 

Різновиди та особливості 

Мембрани виготовляються з полімерного нетканого полотна в 2-4 шари. Нижній шар пропускає пар всередину, середній не пускає назад конденсат, а верхній захищає від впливу ультрафіолетового випромінювання. Залежно від проникності шарів розрізняють дифузійні, супердифузійні, антиконденсатні мембрани.

Дифузійна пропускає до 1000 мг / м² вологи в добу, тому може використовуватися в помірному кліматі для будь-якої покрівлі. Паропроникність супердифузійної мембрани становить від 1000 мг / м². Підходить для територій з високою вологістю і великими перепадами температур. Також її використовують разом з утеплювачами великої товщини. Антиконденсатна мембрана застосовуєтьсядля металочерепиці та фальцевих покрівель. Її перевага - двошаровий структура, що не випускає назовні надлишкову вологу. Одна сторона плівки має ворсистий шар з нетканого текстилю, який відмінно вбирає вологу, не пропускаючи її на поверхню покрівельного матеріалу, а інша - поліетиленову плівку. Для правильної роботи плівки між теплоізоляцією та антиконденсатом формується нижній вентиляційний зазор, який вивітрює затриману вологу.

 

Що потрібно знати, вибираючи мембрану

При виборі потрібно орієнтуватися на тип покрівлі будинку, схему його опалення, період проживання в ньому (сезонне або постійне), кліматичні особливості території. В одноповерховому заміському будинку, де взимку працює опалення, рекомендується встановити матеріал на 300 мг / м² з боку горища, щоб захистити утеплювач від вологи. Літні дачні будиночки можуть обійтися без цього матеріалу. При зведенні сауни, лазні використовують супердифузійну мембрану. 

Ціна на покрівельні мембрани перевищує номінальну вартість бітумних покриттів, але за якістю і довговічності матеріал суттєво їх перевершує.

 

Переваги покрівельних мембран Рууккі

Матеріал компанії «Рууккі» відрізняється високими гідроізоляційними властивостями, механічною стійкістю. Це гарантує не тільки водонепроникність даху, але і безпеку монтажу під час покрівельних робіт. Мембрани прекрасно справляються з відведенням конденсату, вентиляцією, запобігають появі парникового ефекту.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner