Кошик
10 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Івано-ФранківськУкраїна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64
+380969699697
+380969699697
+380665682904
ПрикарпатДах

Композитна черепиця Queentile

 

У 2014 році в Україні запустили найперше, повністю автоматизоване виробництво композитної черепиці під торговою маркою QUEENTILE.

За час активної виробничої і комерційної діяльності підприємство стало помітним гравцем на ринку покрівельних матеріалів України, і завоювала репутацію стабільного і надійного партнера.

При виробництві використовуються сучасні європейські технології, і тільки краще імпортну сировину. Висококваліфікований персонал заводу навчений і сертифікований європейськими фахівцями. Уся сировина закуповується безпосередньо у світових виробників, без посередників, здійснюється контроль якості продукції, що випускається на всіх етапах виробництва - від закупівлі до виробництва готових виробів. Композитна черепиця QUEENTILE має всі необхідні сертифікати якості, а також на постійній основі проводить незалежні кліматичні випробування у всесвітньо відомого хімічного концерну BASF (Німеччина) . Це дозволяє виробляти продукцію високої якості відповідно до міжнародних стандартів.

З 2015 року QUEENTILE виходить на міжнародну арену і експортується в країни СНД і Європи. Наше підприємства бере активну участь в міжнародних виставках, постійно розширюючи ринок збуту QUEENTILE.

Переваги композитної черепиці QUEENTILE:

1. Гарантійний термін служби композитної черепиці нового  QUEENTILE становить 50 років, а термін експлуатації значно більше.

2. Основу становить сталь з покриттям “Алюмоцинк”, на лицьову частину якої за допомогою високотехнологічних сполучних матеріалів наноситься покриття з натурального природного каменю, вкритого акрилової глазур'ю

3. Алюмоцинкове покриття, яке покриває сталевий лист, об'єднує антикорозійні властивості алюмінію і протекторний захист цинку, посилюючи переваги обох металів.

4. Черепиця виготовляється з абсолютно негорючої пожежобезпечної сировини.

5. Черепиця витримує пориви вітру до 250 км/год, стійка до різких температурних перепадів. Цьому покрівельному матеріалу не страшні ні заморозки, ні аномальна спека, вона може успішно застосовуватися при влаштуванні покрівель в будь-якій точці земної кулі.

6. Гранульований камінь має високу стійкість до УФ-випромінювання. І зберігає свій колір протягом всього терміну служби. Кам'яний гранулят керамізіруют при температурі 800˚

7. Багатошарова шорстка поверхня матеріалу має високий коефіцієнт звукопоглинання

 

1 2

Композитна черепиця  QUEENTILE - Івано-Франківськ

QUEENTILE – ЯКІСТЬ, ЯКУ ЦІНУЄМО !