Корзина
10 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Ивано-ФранковскУкраїна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64
+380969699697
+380665682904
ПрикарпатДах

Сходи на горище Pino (бук+сосна) з металевим каркасом ( Чердачные лестницы)

Стельова або складна драбина Altvilla Рino Metal виготовляється з дерева та металу (східці драбини виготовлені з бука, а карказ драбини металевий, короб виготовлений з сосни). Для виробництва наша компанія використовує тільки натуральну деревину. Максимальне навантаження на таку драбину 150 Кг. Такий матеріал отримав визнання в світі і забезпечує надійну роботу з конструкцією. Дерево - зразок міцності, елегантного стилю, ергономічного дизайну і високих експлуатаційних характеристик.

Сходинки обладнані протиковзкими насічками, а форнітура сходів на горище проходять гальванізацію металевих частин цинком, що в рази підвищує термін експлуатації. Гарантія 3 роки.

Метал за своїми властивостями не поступається дереву. Розкладні сходи на горище з металевим каркасом придатні для частого використання. Основна характеристика металевої конструкції - міцність, довговічність, висока швидкість збірки. В якості збірних деталей використовують сучасні петлі-шарніри. Вони відповідають за стійкість, навіть при частому використанні.

1 2 ... 4