Корзина
10 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Ивано-ФранковскУкраїна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64
+380969699697
+380665682904
ПрикарпатДах

Бітумна черепиця Ruflex Битумная черепица

Ruflex® -це торгова марка гнучкої черепиці, колекція якої виготовляється на заводах в США, Польщі та Росії. При цьому ведеться суворий контроль якості і дотримання технологічних процесів при виробництві черепиці ruflex.

Гнучка черепиця руфлекс - відмінна якість, помірна ціна, великий вибір кольорів і форм нарізок дають можливість вибрати для себе вподобану покрівлю самому майстерному естету.

Продукція

Гнучка черепиця Ruflex - це унікальний міцний теплостійкий і морозостійкий покрівельний матеріал, розроблений спеціально для дахів зі схилом 11,3 °- 90 °.

Гонти оснащені так званими «замками», завдяки яким процес монтажу став значно простішим та дозволяють уникнути критичних помилок під час роботи з черепицею.

Характеристики

В основі бітумної черепиці Ruflex використовується міцний і дуже гнучкий склохолст, модифікатор СБС. Для виготовлення бітуму використовується високоякісна нафта. Матеріал видозмінений - завдяки додаванню каучуку, бітум придбав додаткову еластичність і максимально щільно прилягає до всіх вигинів даху.

Поверхня всипана подрібненим базальтом п'яти різних фракцій, який захищає покрівлю, як від механічних пошкоджень, так і ультрафіолетових променів.

Бітумна черепиця Ruflex відповідає всім екологічним стандартам та абсолютно нешкідлива для людей і навколишнього середовища.

Гарантія від виробника - 35 років.

Разом з черепицею ви можете придбати всі необхідні для монтажу оригінальні комплектуючі та витратні матеріали ТМ Ruflex найвищої якості.

 

1 2

Бітумна черепиця Ruflex в Івано- Франківську