Корзина
10 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Ивано-ФранковскУкраїна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64
+380969699697
+380665682904
ПрикарпатДах

Бітумна черепиця Катепал

Бітумна черепиця – це дуже якісне покриття, його ще називають м'яким через те, що воно виготовляється з скловолокна та є чудовим поєднанням дизайну та сучасних технологій. Окрім скловолокна у складі м’якої черепиці ще знаходиться бітум, покритий крошкою з базальтового каменю. Нижній шар цього матеріалу для покриття даху складається з модифікованого самоклеючого бітуму.

Бітумна черепиця має високий рівень міцності, теплостійкості, гнучкості, морозостійкості та може експлуатуватись довгостроково та без ремонту при будь-яких кліматичних умовах.

Також за якістю гнучку черепицю можна розділити по виду бітуму. Звичайний бітум (окислений) - найдешевший, та модифікований - хорошої якості, з більш тривалим терміном експлуатації.

ПрикарпатДах реалізовує модифіковану бітумну черепицю високої Європейської якості  в Івано - Франківську та по Україні !

  • СБС-модифікований бітум

    Це бітумна маса, в яку додається СБС-еломастер (Стірол-бутадіен-стірол), штучний каучук. Він поліпшує показники гнучкості та міцності бітума навіть при низьких температурних умовах.

  • АПП-модифікований бітум

    За фізико-механічними характеристиками належить до термопластів. Проводиться за допомогою додавання атактическую поліпропілену. Він збільшує показники теплотривкості бітуму. Якщо простіше, бітум краще витримує високу температуру. АПП-бітум пластичний, відрізняється високою стійкістю до УФ-випромінювання і хімічної дії (стійкість до лугів і кислот), має прекрасну адгезію до скла та металу. 

Ми пропонуємо таких виробиків бітумної черепиці  

1 2

Бітумна черепиця в Івано-Франківську