Корзина
10 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Ивано-ФранковскУкраїна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64
+380969699697
+380665682904
ПрикарпатДах

Бітумна черепиця Katepal

На покрівельному ринку зараз немає проблем з вибором різних матеріалів, але є підступ в іграх «ціна / якість» або «довга служба покрівлі». І нехай за останні роки з'являються якісь нові виробники і їхні матеріали, але завжди існують незламні істини, властиві тільки тим покрівельним матеріалам, які складаються з багаторічної довіри до бренду, відгуками покупців, довговічності і часу перебування на ринку. Справжнім прикладом такої якості є KATEPAL.

ТМ Katepal (Катепал) - справжній фінський продукт, який був розроблений і вдосконалюється вже більше 65 років (з 1949 року). Бітумна черепиця - це метрові гонти, які по черзі укладаються і герметично зчіплюються між собою спеціально розширеною по основі клейовою смугою. Такою черепицею можна покрити абсолютно будь-який тип покрівлі - від круглої і зігнутої, як церковні куполи, до багатокутних форм покрівель. У 2015 році фахівці заводу-виробника ТМ Katepal винайшли нову форму бітумної черепиці - Ambient (Амбиент), схожого серед інших виробників немає. Дуже цікаво виглядає на похилому даху, надаючи незвичайний 3D-ефект світло-тіні, переливаючись на сонці різнорівневими пелюстками. Крім колекції Амбіент, ТМ Katepal має велику різноманітність форм порізок гонту.

Тут до Вашої уваги колекції Manshion (Меншен), Katrilli (Катріллі), Jazzy (Джазі), Foxy (Фоксі), Classic KL (Класік КЛ), Rocky (Рокі), 3Т, Forte (Форте). Покрівля Катепал відрізняється надзвичайною функціональністю, а також унікальними характеристиками, тому така покрівля здатна зробити Ваш будинок затишним і теплим. Бітумну черепицю Katepal можна укладати на покрівлі будь-якої складності та конструкції, при використанні наплавляючого  килима, кут нахилу скатної покрівлі може становити мінімум 3°, при використанні підкладкового килима Super Base (Супер Бейс) ТМ Katepal, кут нахилу ската можна використовувати мінімум 8°, а при монтажі підкладкового килима Lite Base (Лайт Бейс) кут нахилу повинен складати мінімум 12°. Ну і далі, кут нахилу скатної покрівлі може становити до 90° градусів. Якщо монтаж черепиці буде виконано якісно і з дотриманням всіх інструкцій і рекомендацій, то така покрівля прослужить Вам довго, не доставляючи будь-яких неприємних сюрпризів.

 

 

Бітумна черепиця KATEPAL в Івано-Франківську