Кошик
10 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Івано-ФранківськУкраїна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64
+380969699697
+380969699697
+380665682904
ПрикарпатДах

Металочерепиця Ruukki Finnera

Металочерепиця FINNERA® - ІННОВАЦІЙНА МОДУЛЬНА ПОКРІВЛЯ

Металочерепиця Finnera®  надзвичайно надійна та практична.  Зручний модульний формат листів значно спрощує монтаж покрівлі та забезпечує відсутність невиправданих залишкі при складній конфігурації даху. Революційна технологія загину краю листа забезпечує стійкість до погодних умов.

Новий технологічний дизайн зробить Ваш дах не лише гарним, але й надзвичайно міцним,  практичним та довговічним. Революційна геометрія хвилі сприяє максимальній стійкості до погодних впливів та дозволяє досягти прекрасного безшовного вигляду при зручному модульному форматі покрівельних листів. Це означає, що Ви отримаєте найвищу якість у повністю стандартизованій, готовій до використання упаковці, що прискорить реалізацію Вашого покрівельного проекту та зробить його максимально простим і легким.Ви отримаєте приголомшливий кінцевий результат і мінімум затрат.

Finnera®  маркується незмивними чорнилами на внутрішній стороні  покрівельного листа з нанесенням логотипу, зазначенням походження, марки та товщини сталі, покриття, дати виготовлення, що є додатковим критерієм високої якості та виключає можливість підробки.

Металочерепиця Ruukki Finnera  виготовляється в класі якості: 

КЛАС ЯКОСТІ RUUKKI 40

Розумний вибір, який максимально задовольнить ваші потреби та підійде для будь-яких умов використання.

40-річна гарантія на технічні характеристики

15-річна гарантія на естетичні властивості

Поверхня: Purex