Кошик
10 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Івано-ФранківськУкраїна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64
+380969699697
+380969699697
+380665682904
ПрикарпатДах

Сайдинг

Сайдинг добре протистоїть зовнішнім впливам. Він не боїться низьких або високих температур, не іржавіє, не боїться грибка і комах, не розшаровується. Сайдинг володіє хорошою еластичністю. Це дозволяє йому відновлювати свою форму після випадкових пошкоджень. Сайдинг до того ж не горить, а лише плавиться. В цьому його суттєва перевага над дерев`яною обшивкою. Термін служби сайдинга приблизно 50 років. Він може швидше набриднути, ніж пошкодитися. Монтувати сайдинг досить просто. Це можна робити, не залучаючи фахівців.

Найбільш популярним все ж є вініловий сайдинг. У порівнянні з ним інші види мають ряд недоліків. Металевий - не еластичний. На ній залишаються вм`ятини від випадкових ударів. До того ж його можуть просто вкрасти, якщо будинок не охороняється. Сталь має меншу міцність, і можуть виникнути проблеми при заміні пошкоджених частин сайдинга. Якщо таке статися з вініловим сайдингом, то заміна відбувається більш легко, без зняття решти цілих панелей.

Отже, можна підсумувати, що вініловий сайдинг - найвигідніший. Він витримує кліматичні підступи у вигляді вологи, перепадів температур від -50 до 50 градусів і інших. Для нашого клімату вініловий сайдинг підходить як не можна краще. Сайдинг гарний, якісний і довговічний матеріал для оздоблення будинків.

1 2

Сайдинг в Івано Франківську та по Україні