Корзина
10 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Ивано-ФранковскУкраїна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64
+380969699697
+380665682904
ПрикарпатДах

Бітумна черепиця Tegola Premium 55 років гарантії

Бітумна черепиця Tegola

КОЛЕКЦІЇ Premium

Декоративне покриття черепиці TEGOLA ПРЕМІУМ також виконано з керамінізірованного базальтового грануляту, термін служби якого практично безмежний. Бітумна черепиця Tegola Premium, це якісний бітум, нанесений на міцну основу з чистого скловолокна, дозволяє здійснювати монтаж будь-яких форм і надійно захищає будинок від негоди.

Бітумна черепиця ТЕГОЛА ПРЕМІУМ
Колекція гнучкої черепиці ПРЕМІУМ містить кілька моделей з оригінально стилізованої нарізкою гонту. Наприклад, Майстер і Зодчий нагадують старовинну дранку, а Ліберті, Версаль і Кастелло асоціюються з дахами середньовічних замків. Тепер ваш будинок дійсно може виглядати як справжня фортеця!

Бітумна черепиця TEGOLA PREMIUM - КОЛІР І ФОРМА
Колірна гамма черепиці ПРЕМІУМ ідеально повторює кольори натуральних покрівельних матеріалів, які використовуються в минулому столітті. Завдяки ексклюзивній технології ТЕГОЛА гнучка черепиця ПРЕМІУМ збереже захисні якості і зовнішній вигляд на довгі роки.

Форма гнучкої черепиці Тегола ПРЕМІУМ також допомагає передати відчуття епохи. Пелюстки неправильної форми, об'єднані в двошарову структуру, зроблять покрівлю рельєфною, як ніби сделанности з лемеша, дранки або кам'яних пластин, а оригінальна ромбовидна форма черепиці додасть їй витонченість палацової архітектури.

Гнучка черепиця ПРЕМІУМ підійде Вам, якщо ви хочете побудувати справжню фортецю і при цьому захистити її не тільки від оточуючих, але і від негоди.

Стилістичний вектор в класичних лінійках TEGOLA спрямований на традиційний дизайн, м'які і природні відтінки, різноманітні форми нарізки. Сукупність цих якостей дає вам можливість зробити вибір на користь традиційних покрівельних рішень. Бітумна плитка - так іноді називають бітумну черепицю TEGOLA, тому що її можна монтувати навіть на стрімкі стіни. Бітумна черепиця з класичних лінійок TEGOLA ось уже на протязі 14 років гідно прикрашає дахи будинків у всій Україні. Приваблює і ціна м'якої черепиці, яка, незважаючи на лідируючі позиції TEGOLA, залишається в межах досяжності.

Завдяки великому вибору форм і кольорів, будинок може набрати більше класичного виду або, навпаки, нетрадиційного.

На всю лінію черепиці Premium діє гарантія 55 років, що підтверджує її відмінну якість і надійність!

 

1 2

Покрівельний пиріг - це конструкція з різних будівельних матеріалів, призначених для захисту будинку від зовнішніх факторів навколишнього середовища і створення постійної сприятливої ​​температури всередині будинку. Компанія TEGOLA надає великий вибір якісних і довговічних матеріалів для створення покрівлі «під ключ». Матеріали, що застосовуються в покрівельної конструкції TEGOLA:

Черепиця TEGOLA з колекції   ( Преміум ).
>Гідроізоляційна мембрана сейфіті . Оптимальний варіант з механічною фіксацією, гарантує збереження покрівлі в умовах будь-якого несприятливого впливу зовнішніх факторів. Захищає від протікання в місцях ймовірного скупчення снігу і льоду, що особливо актуально для районів з високою циклічністю температур.
> Покрівельна плита (ОСБ) Забезпечує ідеально рівну основу для монтажу покрівельного покриття. 
> Супердифузійная мембрана . Не пропускає воду зовні в структуру покрівлі, і в той же час не перешкоджає виходу водяної пари зсередини приміщення, надійно захищаючи знаходяться під нею матеріалів.
> Утеплювач з мінераловатних теплоізоляційних плит. Легкі негорючі гідрофобізовані плити на синтетичному сполучному, виготовлені з мінеральної вати на основі кам'яних порід.
>Пароізоляційна мембрана . Перешкоджає проникненню пари теплого вологого повітря з житлового приміщення в структуру покрівлі, оберігаючи тим самим утеплювач та підставу покрівлі від зволоження.