Кошик
10 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Івано-ФранківськУкраїна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64
+380969699697
+380969699697
+380665682904
ПрикарпатДах

Фальцева покрівля Ruukki металочерепиця

Ruukki Classic® - це вишукана та технічно досконала покрівля. Елегантний та позачасовий дизайн підходить як для класичних будівель, так і сучасних. Ruukki Classic® є відмінним вибором для дахів з достатньо низьким нахилом покрівлі. Продукт надійний, легкий та довговічний і вирізняється простотою монтажу завдяки вдосконаленій системі кріплення. Листи легко замикаються між собою без застосування спеціальних інструментів. Якщо монтаж покрівлі було проведено професійно, її термін служби може досягати більше 100 років без необхідності додаткового обслуговування.

 

Фальцева покрівля Ruukki виготовляється із сталі з підвищеною пластичністю, завдяки чому вона досконало підходить для покрівельних робіт, для виконання навіть самих складних сполук на покрівлі. Метал зовні захищений сучасним покриттям GreenCoat BT, яке з одного боку є найкращим захистом від атмосферних впливів, з іншого – підкреслює колір покрівлі на багато років. Свою назву цей покрівельний матеріал отримав за рахунок наявності фальцевих замків, з допомогою яких окремі аркуші інтегруються в цілу конструкцію. Наявність фальцевих замків покрівлі дозволяє створювати герметичну конструкцію, яка не пропускає вологу.
Покрівля Ruukki Classic®продумана до деталей – приховані гвинти, закриті шви, гладка поверхня,це вишукана і технічно досконала покрівля. 

Переваги Ruukki Classic

1. Загин передньої кромки  - це відсутність шурупів на карнизі, панель не блокується шурупами (вільний рух при тепловому розширенні) та зменшення хвилястості панелі.
2. Форма профілювання поздовжнього замка дозволяє монтувати чи демонтувати панелі, не пошкоджуючи полімерне покриття
3. Застосування “click” системи для фіксації панелі позволяє швидкий монтаж, приховані шурупи та ідеальний зовнішній вигляд
4. Максимальна довжина панелей – 10 метрів позволяє мати менше з’єднань на покрівлі і це найбільша довжина панелей, що пропонуються на ринку
5. Надійна та якісна упаковка – дерев’яний каркас, мінімум подряпин, збереження геометрії продукції, мінімізація ризиків пошкодження продукції при транспортуваннірозвантаженні
6. Висота фальця 32мм – найбільша на ринку + привабливий зовнішній вигляд покрівлі
7. Повний набір оригінальних аксесуарів та елементів безпеки, які ідеально підходять до покрівлі
8. Кріпильні шурупи із нержавіючої сталі
9. Можливість застосування для покрівлі з низьким наклоном – 8°
10. Спеціальна опорна планка гребеня забезпечує відмінну вентиляцію даху
11. Cталь з відмінними характеристиками та біотехнологічним покриттям
12. Ruukki - найбільший досвід на ринку фальцевої покрівлі (тип Сlick)

Запорукою якісного даху є ретельний підбір різних елементів та їх гармонійне сполучення одне з одним як функціонально, так і візуально.
Ваш дах — це не тільки покрівельний матеріал. Усі окремі деталі покрівлі мають важливе значення: від найменших гвинтиків і шайбочок до великих покрівельних листів і драбин. І кожна деталь відіграє ключову роль у забезпеченні безпеки, довговічності та привабливості вашого даху.

Фальцева покрівля Івано Франківськ