Корзина
10 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Ивано-ФранковскУкраїна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64
+380969699697
+380665682904
ПрикарпатДах

Фальцева покрівля металочерепиця

50-ТИ РІЧНА ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Класи якості Ruukki полегшують вибір належної покрівлі

 
ПЕРШОКЛАСНА ПРОДУКЦІЯ

довговічність й абсолютна надійність із маркуванням CE

 
ВИСОКА ЯКІСТЬ СИРОВИНИ

Використовується власна сировина, вироблена у Фінляндії 

  ТОВЩИНА ЗАХИСНОГО ШАРУ ЦИНКУ

(масовий еквівалент 275г/ м²), гарантує
довговічність продукції

 
ДОБРЕ ВІДОМА СУМІСНІСТЬ

Професійні будівельники добре знайомі з якістю нашої покрівлі

 
  ТОВЩИНА ЗАХИСНОГО ШАРУ ЦИНКУ

(масовий еквівалент 275г/ м²), гарантує
довговічність продукції

Ruukki Classic® - це вишукана та технічно досконала покрівля. Елегантний та позачасовий дизайн підходить як для класичних будівель, так і сучасних. Ruukki Classic® є відмінним вибором для дахів з достатньо низьким нахилом покрівлі. Продукт надійний, легкий та довговічний і вирізняється простотою монтажу завдяки вдосконаленій системі кріплення. Листи легко замикаються між собою без застосування спеціальних інструментів. Якщо монтаж покрівлі було проведено професійно, її термін служби може досягати більше 100 років без необхідності додаткового обслуговування.

Фальцева покрівля Ruukki виготовляється із сталі з підвищеною пластичністю, завдяки чому вона досконало підходить для покрівельних робіт, для виконання навіть самих складних сполук на покрівлі. Метал зовні захищений сучасним покриттям GreenCoat BT, яке з одного боку є найкращим захистом від атмосферних впливів, з іншого – підкреслює колір покрівлі на багато років. Свою назву цей покрівельний матеріал отримав за рахунок наявності фальцевих замків, з допомогою яких окремі аркуші інтегруються в цілу конструкцію. Наявність фальцевих замків покрівлі дозволяє створювати герметичну конструкцію, яка не пропускає вологу.
Покрівля Ruukki Classic®продумана до деталей – приховані гвинти, закриті шви, гладка поверхня,це вишукана і технічно досконала покрівля. 
 

 

Запорукою якісного даху є ретельний підбір різних елементів та їх гармонійне сполучення одне з одним як функціонально, так і візуально.
Ваш дах — це не тільки покрівельний матеріал. Усі окремі деталі покрівлі мають важливе значення: від найменших гвинтиків і шайбочок до великих покрівельних листів і драбин. І кожна деталь відіграє ключову роль у забезпеченні безпеки, довговічності та привабливості вашого даху.