Корзина
10 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Ивано-ФранковскУкраїна, Івано-Франківськ, вул. Галицька 64
+380969699697
+380665682904
ПрикарпатДах

Композитна черепиця Gerard

ЧОМУ МІЛЬЙОНИ ЛЮДЕЙ З РІЗНИХ КУТОЧКІВ СВІТУ ВИБИРАЮТЬ GERARD?

У 1957 році Луї Фішер винайшов першу в світі черепицю зі сталевою основою і покриттям з гранул натурального каменю. З тих пір ми постійно вдосконалюємо наш продукт, щоб він надійно захищав будинку в будь-яких кліматичних умовах. Історія наших досягнень - запорука впевненості домовласників з усього світу. Ось причини, за якими люди вибирають покрівлі Gerard

Найвища погодна стійкість.


Навіть якщо наближається ураган зі швидкістю 200 км / год, хвилюватися не потрібно - наші покрівлі його витримають. Черепиця Gerard надійно кріпиться в 8 точках.

 
50 Років гарантії.

 

AHI Roofing з упевненістю дає 50 років гарантії на черепицю Gerard. Через півстоліття покрівля буде як нова. Навіть колір не зміниться.

 
ПОКРІВЛЯ ПРЕМІУМ-КЛАСУ ПО! Хорошій Ціні
Більшість наших покупців знають, що Gerard - це продукція преміум-класу. Часто вони дивуються, чому композитна черепиця коштує як керамічна або цементно-піщана, а іноді навіть дешевше їх, якщо має набагато більше переваг.

 

Композитна черепиця GERARD
AHI Roofing є світовим лідером у виробництві композитної черепиці (GERARD),
і входить в Промислову Групу Fletcher Building.
Там, де AHI Roofing йде попереду, інші - йдуть слідом. Компанія AHI Roofing очолює світовий ринок композитної покрівельної черепиці з профільованого металу протягом більше п'ятдесяти років. Тільки в 1990-х роках інші компанії спробували конкурувати з AHI Roofing. Щоб залишатися в авангарді галузі, AHI Roofing продовжує утримувати фокус на дослідженнях, розробках і конструкторських інноваціях, щоб відповідати потребам ринку в довговічною покрівельної продукції преміум-класу. AHI Roofing - єдиний виробник сталевого покрівельної черепиці, якість якої перевищує гарантію експлуатації. Компанія підтримує сувору програму контролю зразків покрівлі в різних екстремальних кліматичних умовах. Якість черепиці GERARD® перевірено в будь-яких кліматичних умовах, будь-то в солоному повітрі Тихоокеанського регіону, пекучої жари Аравійської пустелі або арктичних штормах Канади.
Почавши з виробництва композитної черепиці для потреб Нової Зеландії, AHI Roofing дуже скоро почала продавати її по всьому світу.